4.9
(1178)

امداد باتری محصولات سپاهان باتری

نصب تعویض توسط کیان باتری فقط در شهر تهران

کیان باتری به عنوان یکی از عرضه کنندگان محصولات شرکت سپاهان باتری در شهر تهران به فعالیت میپردازد. شما در هر ساعت شبانه روز با تماس با کیان باتری میتوانید محصولات تولیدی شرکت سپاهان باتری را سفارش دهید. نصب و تعویض باتری در محل توسط امدادگران کیان باتری انجام خواهد پذیرفت.

آشنایی با شرکت سپاهان باتری اصفهان:

در سـال ۱۳۷۹ بـا تاسـیس تـوان باتـری تمـام مـواد اولیـه و صفحـات شارژ شـده از کشـورهای خارجـی وارد ایــران میشــد و فقــط مونتــاژ باتــری در داخــل صــورت میگرفــت. در ســالهای ابتدایــی دهــه ی ۸۰ و در راســتای ایجــاد ظرفیــت در تولیــد صفحــات و همچنیــن شــارژ باتــری، شــرکت صفحــه ســازی تــوان فعالیــت خــود را آغــاز کــرد و کارگاههـای شـارژ رشـد پیـدا کـرد و قالب های تزریــق ســاخته و فرایندکاملتــر شـد. ایــن تکامـل بــه تولیـد باتریهـای سـبک و سـنگین در سـال ۱۳۸۲ و باتـری سـیلد در سـال ۱۳۸۴ انجامیـد و مرحلـه بـه مرحلــه ظرفیــت شــارژ و مونتــاژ و در نتیجــه بــدل شــدن بــه یــک تولیــد کننــده حرکــت نمود. مســیری کــه بــا تاســیس ســپاهان باتــری در ســال 84 بــه نتیجــه رسید.

تمامی محصولات سپاهان باطری، دارای گارانتی هستند و برای استفاده از خدمات گارانتی باتری سپاهان، باید به نزدیک ترین نمایندگی سپاهان باتری مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت سپاهان باتری میتوانید به وبسایت رسمی شرکت سپاهان باتری نیز مراجعه نمایید.

چرا امداد باتری سپاهان

شرکت کیان باتری، یکی از عرضه کنندگان باتری های تولید شرکت سپاهان باتری اصفهان مانند اوربیتال، اوربیتال وان سیلور سپاهان، اتمیک، بارکاس و سوزوکی در شهر تهران میباشد. نصب و تعویض در محل رایگان میباشد.

جهت خرید باتری اتومبیل با مرکز پیام کیان باتری در تماس باشید. کلیه باتری های این مرکز دارای گارانتی معتبر بوده و فروش باتری در ازای دریاقت باتری داغی ارائه می گردد.

پس از انتخاب باتری مناسب حداکثر ظرف یک ساعت باتری مورد نظر به محل ارسال و کارشناسان کیان باتری باتری خودروی شما را تعویض خواهند نمود. در پایان و بعد روشن شدن خودرو  تست دینام انجام می شود.

همانطور که می دانیم آمپر باتری ارتباط مستقیم با ابعاد آن دارد، در نتیجه گاهی اوقات انتخاب نا متناسب آمپر باتری باعث جا نگرفتن باتری در فضای مورد نظر خود خواهد شد. به عبارت دیگر فضای باتری هر خودرویی برای یک باتری با آمپراژ خاص طراحی شده است.

مشاوران کیان باتری شما را در این زمینه و حتی انتخاب برند باتری نیز راهنمایی می کنند. از جمله سرویس های دیگر امداد باتری، تعویض باتری کهنه و فرسوده با باتری نو و خرید باتری داغی (فرسوده)، ارائه قیمت به روز انواع باتری های ایرانی و خارجی و نیز فروش باتری به صورت عمده و جزئی می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی برای باتری خودروی شما، کارکنان امداد باتری در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما در هر نقطه از تهران شتافته و باتری مورد درخواست شما را به محل شما آورده و نصب می کند. جهت مشاوره برای خرید بهترین باتری برای خودروی خود و یا استفاده از هر یک از خدمات این مرکز، با ما تماس بگیرید.

گارانتی محصولات سپاهان باتری اصفهان

کلیه باتری های سپاهان باتری دارای گارانتی معتبر می باشند. کیان باتری به عنوان فروشنده محصولات سپاهان باتری، آماده ارائه خدمات و همکاری با شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها، نهادهای بخش دولتی و شرکت های خصوصی در زمینه تامین باتری مورد نیاز آنها برای انواع خودروهای داخلی و وارداتی، باتری خودروهای سنگین و نیمه سنگین از جمله : اتوبوس، کشنده، وانت، تریلر، بیل مکانیکی، کمپرسی، ولوو ، کامیون، کامیونت، ایسوزو و … می باشد.

باتری های اتمی ایرانی همگی دارای کارت گارانتی معتبر و شرکت8 ماهه تا 16 ماهه میباشند.

خدمات کیان باتری، امداد باتری محصولات سپاهان

  • ارائه فروش باتری حتی در روزهای تعطیل با ارسال رایگان
  • پاسخگویی 24 ساعته جهت خرید باطری
  • ارسال رایگان باتری ماشین در کمتر از یک ساعت
  • تست دینام رایگان توسط تستر دینام
  • پرداخت هزینه باطری ماشین در محل توسط دستگاه کارتخوان سیار
  • داشتن انواع باتری ایرانی و باطری کره ای در آمپرهای مختلف
  • تست برق دزدی رایگان در محل توسط کارشناسان فنی امداد باطری
  • ارسال و نصب رایگان باتری اتمی ماشین در هر ساعتی از شبانه روز

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید