باتری اوربیتال پریمیوم سپاهان باتری

2.4
(23)

باتری اوربیتال پریمیوم یا Orbita Premium محصول جدید کارخانه باتری‌سازی سپاهان اصفهان است. سپاهان باتری با هدف تامین نیاز برقی خودروها با توجه به افزایش آپشن ها و لوازم برقی وسایل نقلیه، این محصول را برای رده خودرو های سبک اقدام به تولید آن نموده است. باتری اوربیتال پریمیوم سپاهان باتری مناسب خودروهای است که از مصرف کننده های برقی بسیاری استفاده می کنند. باطریهای تولید شده در خط تولید این کارخانه در نوع سیلد اسید یا خشک اتمی می باشد. همپنین باتری های PREMIUM دارای استاندارد ایران ISIRI و EN اروپا و استاندارد ژاپن JIS هستند.

در کارخانه سپاهان باتری دو مدل از باتری های پر کاربرد اتمیک و اوربیتال با این تکنولوژی به تولید رسیده است و در بازار فروش باطری ماشین موجود شده است.

این باتری دارای 18 ماه گارانتی تعویض با رعایت شرایط گارانتی می باشد. سپاهان باطری برای این محصول ویژگی دیگری نسبت به محصولات دیگرش در نظر دارد، به این صورت که مشتریان می توانند برای باتری خریداری شده خود پس از فعالسازی، 9 ماه گارانتی بیشتر خریداری کنند.

قیمت باتری ORBITAL PREMIUM سپاهان بر اساس محاسبات تولیدکننده این محصول است. این قیمت گذاری تاثیر پذیر از شرایط ارزی و همچنین تورم همواره در حال تغییر بوده است. با توجه به کیفیت بالاتر و گارانتی بیشتر نسبت به باطری های اوربیتال وان و سوزوکی این باطری نیز قیمت بیشتری در بازار به خود اختصاص داده است.

باطری ماشین اوربیتال پریمیوم با استفاده از شبکه های سرب – کلسیمی با فریم کامل با استفاده از تکنولوژی جدید و صفحات بهبودیافته تولید می شود. این باتری ساخته شده از صفحات بهبود یافته ی سربی با روش پانچ که بسیار مقاوم تر از باتریهای معمول اکسپندد می باشد. این باتری ها برای استفاده در خودروهای پیشرفته، خودروهای با مصرف کننده بیشتر از استاندارد، خودروهایی که شرایط رانندگی سخت تری نسبت به خودروهای معمولی شهری دارند مثل تاکسی ها و خودروهای مسافربر و … و با هدف تامین باتری با طول عمر بیشتر برای مصرف کننده طراحی شده اند.

مزایای باطری ماشین پریمیوم سپاهان

  • صفحات باتری به صورت پانچ
  • طول عمر 1.5 برابر نسبت به باتری های معمولی
  • مناسب خودروهای مجهز به تجهیزات برقی اضافه
  • متناسب با آخرین استانداردهای خودروسازها
  • متناسب برای خودروها با دفعات استارت زنی بالا در روز
  • طراحی شده برای استفاده بدون نیاز به مراقبت
  • گارانتی بیشتر

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
0
نظر شما برای ما مهم است، لطفا دیدگاه خود را بفرماییدx
تماس با ما و ثبت سفارش